DogRush – HKR Klubverseny 12. – rajtlista – 2023.01.07. – Szigetmonostor

A szombati tematika, rajtlista…

09:00-11:00-ig tart a regisztráció! Legkésőbb, 30 perccel a rajtod előtt kérjük csekkolj be! A kutya/kutyák oltási könyvét vagy útlevelét is hozd magaddal a regisztrációhoz. A rajtszámod vagy rajtidőd jegyezd meg, az alapján tudunk könnyebben megtalálni a listán.

Versenyünk időmérését Koren Tamásnak  https://www.futapest.hu/  köszönhetjük, amit számítógéppel fog mérni. Mivel nem chipes időmérés, ezért nagyon fontos a pontos rajtoltatás, mindenkinek a megadott rajtidejében kell elindulnia. Amennyiben valaki lekési a rajtidejét, akkor csak a mezőny végén indulhat új rajtidővel! Először a rajtzónába szólítunk, mikor az előtted lévő elrajtolt, akkor küldünk előre a rajtvonalhoz. Kérjük, rajtidőd előtt pár perccel már legyél a rajt környékén, hogy gördülékenyen tudjunk indítani!

09:45-ig bezárólag lehetséges a pályabejárás! Addigra vissza kell, hogy érkezz a pályáról! Csak is kizárólag kutya nélkül!

10:00-11:50 futamok

12:30-12:50 tombol a tombola

13:00 eredményhirdetés

13:30 csoportkép, zárás

Az alább csatolt dokumentumban található, a szombati klubversenyünk rajtlistája. Várunk szeretettel!

DogRush.hkrfkv12.rajtlista

(holnap jövünk még a pálya útvonalával, a helyszínrajzzal, illetve, hogy mit és hol találtok majd meg)