HKR Fuss Klubverseny 4. – Szigetmonostor – 2021.10.23.

Túl vagyunk 4. klubversenyünkön. A mostani pálya 4,6 kilométer volt. Sikerült egy jó kis technikás pályát összeraknunk, a versenyzőink visszajelzése alapján is annak mondható. Az időjárás nem is lehetett volna jobb. Kellemes napsütés, 10-12 fok.

HKR Fuss Klubverseny 4. eredmények:

HKR Fuss Klubverseny 4. galéria: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1744661099067402&type=3

Köszönjük Szigetmonostor Község Önkormányzatának, Szigetmonostor Faluháznak, Szigetmonostori Önkéntes Tűzoltóságnak, állatorvosunknak, orvosunknak, időmérőnknek, fotósunknak, önkénteseinknek és természetesen a résztvevőknek a sok segítséget, támogatást!

Legközelebb november 27-én, Budapesten folytatódik tovább klubversenyünk. 4 km a tervezett táv, ami szintén kanyargós, de azért könnyebb terep várható. Hamarosan jövünk az eseménnyel.

Várunk mindenkit szeretettel!

photo: Andrea Jancsek