HKR Fuss Klubverseny 5. – rajtlista – 2021.11.27. – Rákoskeresztúr

A szombati tematika, rajtlista…

9:00-11:00 regisztráció, kérjük legkésőbb 11:00 óráig érkezz meg a regisztrációhoz, maximum 40 perccel a rajtod előtt! Senkit nem várunk meg!

Versenyünk időmérését Koren Tamásnak  https://www.futapest.hu/  köszönhetjük, amit számítógéppel fog mérni. Mivel nem chipes időmérés, ezért nagyon fontos a pontos rajtoltatás, mindenkinek a megadott rajtidejében kell elindulnia. Amennyiben valaki lekési a rajtidejét, akkor csak a mezőny végén indulhat új rajtidővel!

9:45-ig bezárólag lehetséges a pályabejárás! Addigra vissza kell, hogy érkezz a pályáról!

10:00-12:00 versenyfutamok

13:00 eredményhirdetés

14:00 zárás

Az alább csatolt dokumentumban található, a szombati klubversenyünk rajtlistája. Várunk szeretettel!

hkrfkv5.rajtlista

(péntek délelőtt még jövünk a versenyközpont helyszínrajzával)