HKR Fuss Klubverseny 9. – 2021-22-es záró eseménye – 03.19. – Csévharaszt

Az elmúlt szombaton, klubverseny sorozatunk 9. fordulója, gyönyörű, napos időben lezajlott. 2021-22-es szezonunknak ez volt az utolsó állomása, aminek a Csévharaszton található, Pótharaszti Sétaerdő adott otthont. Ez a pályánk, így a végére, jó nehézre, gondolkodósra és technikásra sikerült. Voltak lejtők, emelkedők, sok-sok kanyar, hullámvasút jellegűen, szűk ösvényekkel is tarkított trailekkel. Az elmondások szerint, senki nem unatkozott, sem az ebek, sem a gazdik. Volt nevezőnk, aki úgy elfáradt fejben, hogy mikor hazaért, le kellett feküdnie aludni. Próbáltunk így a szezon végére, egy emlékezetes útvonalat kitűzni versenyzőinknek, úgy néz ki ez sikerült. A mostani versenyünk, már szokásosan, megint családiasra sikeredett. Barátként visszatérő nevezőinknek és az újaknak nagyon hálásak vagyunk, hogy megint létre tudott jönni a szombati eseményünk. Rengeteg pozitív visszajelzés érkezett hozzánk, örültetek a versenyünknek. Mi azért dolgozunk, hogy benneteket, elégedett, mosolygós arccal lássunk viszont. Ezért érdemes, ez tölt fel minket is energiával a következő időszakra. Ez ad erőt, hogy újra és újra belevágjunk. Köszönjük, hogy vagytok!

Szombaton, kihirdettük kategóriánként a 2020 KisBajnokait és a 2021-22-es szezon KlubBajnokait is. Serlegben és egy kis ajándékban részesültek. Hamarosan kiírjuk nevüket és pontszámaikat is.

Most különösen szeretnénk kiemelni önzetlen segítőinket, akik nélkül a mostani versenyünket nem valószínű, hogy meg tudtuk volna tartani.

Köszönjük, Gábornak a pénteki pályaépítésben nyújtott segítségét! Köszönjük, Petrának és Sipinek, szombaton egész nap nyújtott mindenféle segítségét! Köszönjük, Adriennek, Vikinek és Zsófinak a regisztrációnál és a verseny közben nyújtott segítségét! Köszönjük, Gézának, Istvánnak, Tamásnak és Zolinak a verseny után nyújtott segítségét!

Továbbá köszönjük, orvosunknak, állatorvosunknak, időmérőnknek, fotósunknak és természetesen a résztvevőinknek a sok segítséget, támogatást!

SzasziNasinak külön köszönjük a finomságokat, amivel versenyzőinket, baráti áron megvendégelte!

https://www.facebook.com/szaszinasi )

HKR Fuss Klubverseny 9. eredmények:

HKR_FKV9_2022-03-19-Csevharaszt

HKR Fuss Klubverseny 9. galéria: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=hkralapitvany&set=a.1849601021906742

Köszönjük, a NEFAG Zrt.-nek versenyünk szuper pályáját!

Terveink szerint, ha minden és mindenki is úgy akarja, 2022. szeptember 24-én kezdjük meg a 2022-23-as HKR Fuss Klubverseny szezonunkat, már a 10. edzőverseny fordulónkkal. A következő klubbajnokság 2022. szeptembertől, 2023 márciusig tart majd. Tervezünk néhány változtatást, amiről időben értesítjük az érdeklődőket.

Várunk szeretettel mindenkit a következő szezonunkban is!

photo: Andrea Jancsek