Búcsú pótnap Tahitótfalun – HKR Coursing 2023/1. gyakorló nap

« Összes Események

• Ez az esemény elmúlt.

Búcsú pótnap Tahitótfalun – HKR Coursing 2023/1. gyakorló nap

2023. március. 26. @ 10:00 de. - 4:30 du.

5000HUF

Tahitótfalun, 2023 március 26-án, vasárnap tartjuk az utolsó (valószínű) coursing edzésünket. Még nem igazán nőtt ki a fű, ezért még egy edzés belefér. Ne felejtsétek el, hogy most szombaton éjszaka állunk át a nyári időszámításra.

Akinek van kedve és ideje jönni, várjuk szeretettel a zsákmányos, futni szerető kutyáját és természetesen a gazdit is egy (mű)nyuszi kergetésre!

Következőkben, egy új helyszínen várunk majd benneteket.

Figyelem! Ha éppen van valami betegsége kedvencednek, de majd meggyógyul szombatig jeligére, aztán mégsem, kérjük, ne foglalj le helyet! Ne vedd el a helyet mások elől, egy bizonytalan helyzetre! Köszönjük, a megértést!

Figyelem! A futamokra előzetes regisztráció és fizetés szükséges!
Az edzés napi díja: 5000 Ft adományért vehető igénybe,
ami előre utalással teljesíthető. A díj 2 futamot tartalmaz. Egyenes, kiskör és nagykör választható!
Amennyiben valaki társas futamot kér,
abban az esetben 4000 Ft/2 futam/1 kutya.

Fizetési információk:
OTP Bank, HKR Alapítvány
11742087-20086897-00000000
Közlemény: HKR Coursing, Gazdi név, kutya név/nevek
Az összeggel alapítványunk tevékenységének költségeit támogatjátok.

Mi is a Coursing: “Ez a sport az élőnyúl vadászatot utánozza – csak épp vér nélkül… A coursing lehetőséget ad az agaraknak arra, hogy kiélhessék velük született üldözési hajlamukat. A műnyúl a pályán (egy mezőn), cikkcakkban halad, így ez a versenyforma sokkal élethűbb a pályaversenynél. A préda egy erős kötélhez van rögzítve, a kötél pedig a mezőn különböző pontokon elhelyezett tárcsák mentén van végigvezetve. A kötelet egy gép húzza, a műnyúl sebességét a nyúlhúzó gép tetején álló „Nyúlbácsi” szabályozza.” (forrás: Budai Agárbarátok Egyesülete)
Természetesen nem csak az Agár fajták számára élvezetes eme sport.

A kutyák oltási könyve/útlevele ne maradjon otthon!
Érvényes oltások megléte kötelező!
Aktív kullancs elleni védelem ajánlott!
Nagyon fontos, hogy csak az a kutya lehet póráz nélkül, aki éppen a pályán van, a többieknek pórázon kell tartózkodnia!
A pálya környékén a kutyapiszkot kérjük szépen összeszedni!
Köszönjük a megértést!

Figyelem, a tréningen fényképek és videofelvételek készülnek! Az edzésen való részvétel egyben hozzájárulást jelent ahhoz, hogy a fényképek és a videofelvételek (akár szerkesztett változatban is) az interneten vagy a nyomtatott sajtóban megjelenjenek. A fényképek és videofelvételek felhasználhatók a HKR Alapítvány programjainak népszerűsítésére, promóciójára is.
Valamint az eseményen készült fotókat, videókat, hanganyagokat reklám és promóciós, online és offline marketing célra felhasználhatja az anyagokat készítő fotográfus / fotográfus csapat, idő, térbeli, és helybeli korlátozások nélkül. A résztvevők a felvételek felhasználásáért díjazásra nem jogosultak. A Szervezőket nem terheli felelősség az esemény résztvevői által a tréningen készített fényképek és videofelvételek tartalmáért és felhasználásáért.

Figyelem! Több eseményünk is található a reservio oldalon. Kérjük, figyelj oda mire jelentkezel! A “coursing gyakorló nap” a tiéd. Az alábbi, reservio.com oldalon kérjük a bejelentkezést! A linket megnyitva, “FOGLALJON MOST” mezőre kattintva bejön a naptár. A naptár jobb oldalán lévő 3 időpont közül a neked megfelelőt kiválasztva, bejön a jelentkező felület, ott a kért adatokat szükséges kitölteni és annyi helyet kiválasztani, amennyi kutyával szeretnél jönni. Amennyiben társast fut a kutyád, akkor csak 1 helyet. A megjegyzés rovatba vagy a gazdi neve mellé, kötelezően kérjük a kutya/kutyák nevét beírni! Illetve, ha van, az egyéb kérést is. (pl. az óra második fele megfelelő számomra) A kitöltés után, ismét a “FOGLALJON MOST”-ra kattintva véglegesíted a jelentkezésed. Amennyiben sikerült, automata e-mail értesítést kapsz róla. Óránként kb 10 futamra van lehetőség. Most 2 x 35 futamot tudunk lehúzni. Köszönet!

Bejelentkezés: https://hkr-alapitvany.reservio.com

Helyszín: Tahitótfalu, modellreptér melletti 3 hektáros terület, közvetlen a Duna mellett…
Váci-rév irányába, (Szabadság út folytatása) Tahitótfalui Ifjúsági tábor táblánál jobbra, a gáton a sorompó előtt le balra, majd rögtön jobbra a gáttal párhuzamos útra, majd az első lehetőségnél balra, át egy fasoron. Onnan kiérve, majd egy átlós út fog vezetni a pályáig. Tábla fog segíteni a kritikus pontokon. Térkép: https://goo.gl/maps/5SMpEXrwJwRKWPWU9

Jelentkezési határidő: 2023.03.22. szerda, 20:00 óra.
Illetve a szabad férőhelyek függvényében lehetséges, ami most 40 hely.
Igyekszünk minél hamarabb kiírni a végleges futamok sorrendjét az eseményhez, de mindenképpen a végleges banki zárást követően kerül rá sor. Amennyiben nem telik be egy csoport, összevonjuk másik csoporttal.
Banki zárás: 2023.03.23. csütörtök, 12:00 óra.
Aki nem teljesíti a fizetést határidőre, jelentkezése törlésre kerül!
Amennyiben banki zárás után szabadul fel hely és szeretnél jönni, kérjük csak akkor jelentkezz ha 2023.03.24. péntek 12:00 óráig kifizeted a díjat! Péntek 12:00 óra után lemondást és pénz jóváírást nem áll módunkban fogadni! Kivéve ha mi nem tartjuk meg az eseményt. Köszönjük a megértést!

Várunk mindenkit szeretettel!
Rea, Gala (Rea: +36205518050)

fb oldalunk: https://www.facebook.com/hkralapitvany/?ref=pages_you_manage

fb csoportunk: https://www.facebook.com/groups/1811884362453959