HKR Coursing 8. Gyakorló nap

« Összes Események

• Ez az esemény elmúlt.

HKR Coursing 8. Gyakorló nap

2022. október. 16. @ 10:00 de. - 5:00 du.

3000HUF

Tahitótfalun, 2022 október 16-án, vasárnap tartjuk a 8. edzés napunkat. Akinek van kedve és ideje jönni, várjuk szeretettel a zsákmányos, futni szerető kutyáját és természetesen a gazdit is egy (mű)nyuszi kergetésre!

Figyelem! Ha éppen van valami betegsége kedvencednek, de majd meggyógyul szombatig jeligére, aztán mégsem, kérjük, ne foglalj le helyet! Ne vedd el a helyet mások elől, egy bizonytalan helyzetre! Köszönjük, a megértést!

Figyelem! A futamokra előzetes regisztráció és fizetés szükséges!
Az edzés napi díja: 3000 Ft adományért vehető igénybe,
ami előre utalással teljesíthető. A díj 2 futamot tartalmaz. Egyenes, kiskör és nagykör választható!
Amennyiben valaki társas futamot kér,
abban az esetben 2000 Ft/2 futam/1 kutya.

Fizetési információk:
OTP Bank, HKR Alapítvány
11742087-20086897-00000000
Közlemény: HKR Coursing, Gazdi név, kutya név/nevek
Az összeggel alapítványunk tevékenységének költségeit támogatjátok.

Mi is a Coursing: “Ez a sport az élőnyúl vadászatot utánozza – csak épp vér nélkül… A coursing lehetőséget ad az agaraknak arra, hogy kiélhessék velük született üldözési hajlamukat. A műnyúl a pályán (egy mezőn), cikkcakkban halad, így ez a versenyforma sokkal élethűbb a pályaversenynél. A préda egy erős kötélhez van rögzítve, a kötél pedig a mezőn különböző pontokon elhelyezett tárcsák mentén van végigvezetve. A kötelet egy gép húzza, a műnyúl sebességét a nyúlhúzó gép tetején álló „Nyúlbácsi” szabályozza.” (forrás: Budai Agárbarátok Egyesülete)
Természetesen nem csak az Agár fajták számára élvezetes eme sport.

A kutyák oltási könyve/útlevele ne maradjon otthon!
Érvényes oltások megléte kötelező!
Aktív kullancs elleni védelem ajánlott!
Nagyon fontos, hogy csak az a kutya lehet póráz nélkül, aki éppen a pályán van, a többieknek pórázon kell tartózkodnia!
A pálya környékén a kutyapiszkot kérjük szépen összeszedni!
Köszönjük a megértést!

Figyelem, a tréningen fényképek és videofelvételek készülnek! Az edzésen való részvétel egyben hozzájárulást jelent ahhoz, hogy a fényképek és a videofelvételek (akár szerkesztett változatban is) az interneten vagy a nyomtatott sajtóban megjelenjenek. A fényképek és videofelvételek felhasználhatók a HKR Alapítvány programjainak népszerűsítésére, promóciójára is.
Valamint az eseményen készült fotókat, videókat, hanganyagokat reklám és promóciós, online és offline marketing célra felhasználhatja az anyagokat készítő fotográfus / fotográfus csapat, idő, térbeli, és helybeli korlátozások nélkül. A résztvevők a felvételek felhasználásáért díjazásra nem jogosultak. A Szervezőket nem terheli felelősség az esemény résztvevői által a tréningen készített fényképek és videofelvételek tartalmáért és felhasználásáért.

Figyelem! Több eseményünk is található a reservio oldalon. Kérjük, figyelj oda mire jelentkezel! A “coursing gyakorló nap” a tiéd. Az alábbi, reservio.com oldalon kérjük a bejelentkezést! A linket megnyitva, “FOGLALJON MOST” mezőre kattintva bejön a naptár. A naptár jobb oldalán lévő 3 időpont közül a neked megfelelőt kiválasztva, bejön a jelentkező felület, ott a kért adatokat szükséges kitölteni és annyi helyet kiválasztani, amennyi kutyával szeretnél jönni. Amennyiben társast fut a kutyád, akkor csak 1 helyet. A megjegyzés rovatba vagy a gazdi neve mellé, kötelezően kérjük a kutya/kutyák nevét beírni! Illetve, ha van, az egyéb kérést is. (pl. az óra második fele megfelelő számomra) A kitöltés után, ismét a “FOGLALJON MOST”-ra kattintva véglegesíted a jelentkezésed. Amennyiben sikerült, automata e-mail értesítést kapsz róla. Óránként kb 10 futamra van lehetőség. Most 2 x 35 futamot tudunk lehúzni. Köszönet!

Bejelentkezés: https://hkr-alapitvany.reservio.com

Helyszín: Tahitótfalu, modellreptér melletti 3 hektáros terület, közvetlen a Duna mellett…
Váci-rév irányába, (Szabadság út folytatása) Tahitótfalui Ifjúsági tábor táblánál jobbra, a gáton a sorompó előtt le balra, majd rögtön jobbra a gáttal párhuzamos útra, majd az első lehetőségnél balra, át egy fasoron. Onnan kiérve, majd egy átlós út fog vezetni a pályáig. Tábla fog segíteni a kritikus pontokon. Térkép: https://goo.gl/maps/5SMpEXrwJwRKWPWU9

Jelentkezési határidő: 2022.10.12. szerda, 20:00 óra.
Illetve a szabad férőhelyek függvényében lehetséges, ami most 30 hely.
Igyekszünk minél hamarabb kiírni a végleges futamok sorrendjét az eseményhez, de mindenképpen a végleges banki zárást követően kerül rá sor. Amennyiben nem telik be egy csoport, összevonjuk másik csoporttal.
Banki zárás: 2022.10.13. csütörtök, 12:00 óra.
Aki nem teljesíti a fizetést határidőre, jelentkezése törlésre kerül!
Amennyiben banki zárás után szabadul fel hely és szeretnél jönni, kérjük csak akkor jelentkezz ha 2022.10.14. péntek 12:00 óráig kifizeted a díjat! Péntek 12:00 óra után lemondást és pénz jóváírást nem áll módunkban fogadni! Kivéve ha mi nem tartjuk meg az eseményt. Köszönjük a megértést!

Várunk mindenkit szeretettel!
Rea, Gala (Rea: +36205518050)

fb oldalunk: https://www.facebook.com/hkralapitvany/?ref=pages_you_manage

fb csoportunk: https://www.facebook.com/groups/1811884362453959